УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ У ЧЕРГОВОМУ СЕМІНАРІ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ГРОМАДАХ ІІ»

Дата: 10.10.2019 15:51

9 жовтня начальник відділу ЖКГ, благоустрою та комунальної власності селищної ради Інна Лісун взяла участь в семінарі, проведеним консультантами проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Основними питаннями для обговорення були необхідність проведення енергоаудиту та отримання сертифікатів енергоефективності, фінансовий інжиніринг для інвестицій в енергоефективність в будівлях, тендерна документація для проектів з енергоефективності та інше.

Приємним подарунком стало отримання довгоочікуваного тепловізійного пірометра для проведення експрес енергоаудиту муніципальних будівель.