ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 11.10.2019 11:16

Шановні військовослужбовці, захисники України! Шановні земляки!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці, із Днем Українського козацтва – святами, які уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі, захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Це також день пам'яті та пошани тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках.

Бажаю всім мужнім захисникам України міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою. Щиро зичу кожному дому, родині добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук