КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ПРИЙМАЛА ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Дата: 15.10.2019 13:43
Кількість переглядів: 232

14 жовтня в рамках заходів з відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва у спортивній залі Краснопільського Палацу культури відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з вільної боротьби серед хлопців і дівчат 2007-2011 року народження.

Змагання пройшли за підтримки Краснопільської селищної ради, участь в яких взяли близько 50 спортсменів з Сум, Ромен, Липової Долини, Краснопільщину представляли вихованці клубу “Спортсмени”, яких тренують Олександр Бриндін та Руслан Лемешенко.

В урочистій частині змагань взяв участь заступник Краснопільського селищного голови Василь Лавріненко, який привітав учасників змагань зі святами, побажав спортсменам хороших результатів, продемонструвати чудову техніку та жагу до перемоги.