Що готує рік прийдешній у сфері зайнятості

Дата: 06.11.2019 10:50

Обласна служба зайнятості активно співпрацює з підприємствами, які планують створювати робочі місця щодо їх укомплектування.

З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері зайнятості, збереження трудового потенціалу, підтримки сталої ситуації на ринку праці діє Програма зайнятості населення Сумської області на 2018-2020 роки, якою передбачається створити у 2020 році 9,9 тис. нових робочих місць суб’єктами господарювання усіх форм власності в різних видах економічної діяльності, у тому числі: для найманих працівників у юридичних осіб – 3,5 тис. одиниць; для найманих працівників у фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб-підприємців – 6,4 тис. одиниць.

За видами економічної діяльності найбільше нових робочих місць буде створено у сфері оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 4,6 тис. одиниць; переробної промисловості – 1,5 тис.; надання інших видів послуг – 1,1 тис.; будівництва – 0,4 тис.; тимчасового розміщення й організації харчування –  0,4 тис.; сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства – 0,4 тис.