УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ В ОБЛАСНІЙ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІЙ АКЦІЇ «МИСТЕЦЬКІ СХОДИ»

Дата: 06.11.2019 10:52

9 листопада позначено в календарі, як Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Відзначення цього дня – це визнання ролі української культури в процесі формування національної свідомості. Без традиції нема культури, без культури нема нації. Культура розкриває нашу сутність та вчить нас бути українцями.

5 листопада, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, культурна спільнота Сумщини вшанувала найкращих працівників культурної галузі. В Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва відбулася обласна культурно-мистецька акція «Мистецькі сходи».

Кращих працівників галузі визначили у номінаціях  «Гордість культурно-мистецької Сумщини», «Культурна спадщина», «Юні таланти Сумщини»», «Кращий аматорський колектив», «Майстер організації дозвілля», «Професіонал бібліотечної справи», «Інновації і креативність», «Серце, віддане дітям».

Володарями почесних відзнак від Краснопільської ОТГ стали:

- у номінації  «Серце віддане дітям» - керівник народного аматорського вокального ансамблю «Джерело» та дитячого вокального гурту «Посмішка» КЗ «Краснопільський Палац культури» Лариса Давиденко;

- у номінації «Юні таланти Сумщини» хореографічний колектив "Смайл" Комунального закладу Краснопільської селещної ради "Краснопільська дитяча музична школа" керівник Інна Вакуленко.

Працівники культури Сумщини отримали позитивний заряд енергії і упевненість, що мистецькі сходи приведуть їх до подальших творчих звершень і професійних висот.