Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 13:33

8 листопада 2019 року у Великому залі комунального закладу «Краснопільський Палац культури» відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури  та майстрів народного мистецтва.

Працівників культури тепло і сердечно привітали зі святом секретар Краснопільської селищної ради Ірина Юхта та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради Анжела Назаренко, які виконали почесну місію нагородження.

До привітань з нагоди святкової події долучилися аматори сцени: вокальний ансамбль «Ветеран», дует Галина Гусєва та Валентина Хачатрян, чудовий святковий настрій дарували солісти Анна Гримайло, Ірина Кобушко, Наталія Гончаренко, Валерій Дубляк, Лариса Давиденко, вихованці Краснопільської дитячої музичної школи Альона Загорулько та Діана Придатко, викладачі Владислав Висоцкий, Володимир Левченко та Світлана Шаповалова.