РОБОЧА НАРАДА ЗА УЧАСТЮ ВИКОНУЮЧИХ ОБОВ’ЯЗКИ СТАРОСТ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ ГРОМАДИ

Дата: 13.11.2019 16:55

З метою обговорення основних питань життєдіяльності Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду за участю виконуючих обов’язки старост старостинських округів. Під час наради були обговорені основні напрямки та завдання, які потрібно включити при плануванні селищного бюджету, Програми економічного і соціального розвитку на 2020 рік.

Особливу увагу Юрій Яремчук звернув на реалізацію проектів у сфері освіти, культури, охорони здоров’я громади.

В свою чергу в.о. старост проінформували про організацію робіт у сфері житлово-комунального господарства старостинських округів, а саме: проведення робіт по очищенню та облаштуванню шахтних колодязів, організації вивезення сміття та заключення договорів з населенням на вивіз ТПВ, питання видалення аварійних дерев, експлуатації та утримання вуличного освітлення та інші.

Крім того, обговорено ряд питань, що стосувалися підготовки до чергової сесії та земельні питання.

Підбиваючи підсумки наради селищний голова в черговий раз акцентував увагу присутніх на активізації роботи по завершенню виконання положень окреслених Програмою економічного і соціального розвитку на 2019 рік та висловив надію, що спільними зусиллями вдасться реалізувати намічені завдання.