Сумська область, Сумський район

УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020. ЩОДЕННИК І (ЗОНАЛЬНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020». НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата: 15.11.2019 08:12
Кількість переглядів: 851

Нелегким був шлях до нагород дляучасників  всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2020». Кожен етап був по-своєму цікавим, творчим, креативним. Проте, основне випробування для конкурсантів - урок у незнайомому класі. Учителі провели цікаві уроки з використанням нестандартних методів навчання, вміло застосовуючи сучасне мультимедійне обладнання.

Протягом трьох днів учасники випробовували свої сили та змагалися за право гідно представити  Краснопільщину на обласному рівні.14 листопада  на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулося закриття І (зонального) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020».

Переможцем конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації початкова освіта стала вчитель Краснопільської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Новікова Віта Василівна, лауреатами – Ткачов Юрій Юрійович (Осоївський НВК), Ганцева Ольга Миколаївна (Краснопільська філія Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Татаренко Наталія Миколаївна (Угроїдська ЗОШ І- ІІІ ступенів).

Селищний голова Юрій Яремчук привітав учасників конкурсу та зауважив, що кожен з конкурсантів здобув неабиякий досвід і підтвердив свою професійну майстерність. Начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко зазначила, що конкурс «Учитель року-2020» вкотре доводить, що в закладах працюють майстри своєї справи, які гідно виконують покладену на них високу місію -  навчання й виховання наших дітей.

Грамоти та сертифікати відділу освіти, подарунки від спонсорів, фотоколажі, премії від Краснопільської територіальної профспілки працівників освіти і науки України, квіти від колег, оплески, щирі привітання та посмішки – все було в цей святковий день!