ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 15.11.2019 14:27
Кількість переглядів: 395

Шановні працівники сільського господарства Краснопільщини. Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Завдяки вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку, запорукою процвітання як Краснопільщини, так і держави в цілому.

Шановні аграрії. Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни, за самовіддану працю, ві­рність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю. Саме ви справжні господарі землі. Вірю, що завдяки вашій праці і любові Україна вистоїть і роз­квітне.

Бажаю всім вам, вашим родинам здоров'я, щастя і благополуччя. Хай і надалі рясно колосяться щедри­ми врожаями ваші ниви, хай обходять стороною при­родні стихії, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Нехай не переводиться селян­ський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих врожаїв!

Краснопільський селищний голова                                Юрій Яремчук