УЧАСНИКИ ВІД КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

Дата: 25.11.2019 19:20

23-24 листопада було проведено Всеукраїнський Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості  «Зірковий  шанс», метою якого є подальший розвиток дитячої та юнацької творчості в різних жанрах мистецтва. Даний  Фестиваль проводиться в таких жанрах як хореографія, вокал і оригінальний жанр.

Краснопільщина не минула даний конкурс і виборола почесні призові місця. Так, хореографічний колектив КЗ «Краснопільський палац культури» «Зоряночка», керівник Ірина Придатко, виборов ІІІ місце в номінації «вільна танцювальна композиція»; змішаний хореографічний колектив КЗ «Краснопільський палац культури» «Зоряночка» і «Джуссі- фрут», керівнк Ірина Придатко, виборов І місце в номінації «вільна танцювальна композиція»; учасниця дитячого вокального гурту «Посмішка» КЗ «Краснопільський палац культури» Валерія Загорулько, керівник Лариса Давиденко, зайняла ІІ місце у номінації «естрадний вокал»; вихованка Краснопільської дитячої музичної школи Альона Загорулько, керівник Валентина Висоцька, зайняла почесне І місце у номінації «естрадний вокал».

Бажаємо учасникам конкурсу подальшої плідної праці та визначних перемог.