НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата: 28.11.2019 16:44

27 листопада  у малому залі КЗ «Краснопільський ПК» відбулася нарада працівників закладів культури Краснопільської ОТГ.

Начальник відділу культури, туризму молоді та спорту Краснопільської селищної ради Анжела Назаренко зосередила увагу на нагальних питаннях галузі культури, окреслила основні завдання роботи галузі у 2020 році. Методистами було надано методичні рекомендації по звітній документації.

В свою чергу в.о. директора КЗ «Краснопільський ПК» Оксана Дрозд ознайомила працівників закладів культури з фестивалем військово-патріотичної пісні «Пам'ять, що пронизує серця!», який відбудеться 6 грудня та з відкритим фестивалем «Різдвяний вертеп», який планується провести в два етапи 24 грудня і 10 січня.