«СВЯТО ТАЛАНТІВ»

Дата: 28.11.2019 17:21

17-18 листопада 2019 року у м. Кропивницькому  пройшов VIII Міжнародний фестиваль-конурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Свято талантів». При підтримці департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації. Конкурс проходив на базі Кіровоградської обласної філармонії. Обов’язковими умовами було виконання 2 творів та загальна тривалість до 7 хвилин.

Краснопільську дитячу музичну школу Сумської області представила учениця 6 класу Придатко Діана, яка отримала звання Лауреата I ступеня, нагороджена Дипломом і медаллю.  Викладач Висоцька Валентина Василівна отримала Подяку за підготовку учениці.