Ми не в змозі змінити долі людей, але можемо допомогти відчути повноту життя

Дата: 04.12.2019 09:56

3 грудня весь світ відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з інвалідністю їх соціального захисту, права на повноцінне життя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Не обійшло це свято й осіб з обмеженими фізичними можливостями, які знаходяться на обліку у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради. Цього дня з нагоди свята традиційно в територіальному центрі було організовано святковий обід для людей з інвалідністю, присутніх пригощали гарячим чаєм, пиріжками та солодощами де в дружній атмосфері вони мали змогу поспілкуватися.

Висловлюємо щиру подяку спонсорам, які долучилися до благодійної справи, не хай добро та щедрість ваших сердець повернеться сторицею. Спонсорами для організації святкового стола стали депутат Краснопільської селищної ради Мороз В.В., ФОП Пиленко Ю.М., ФОП Водотика В.В., ФОП Жданько О.Г., ФОП Грива В.М.