ВІДБУДУТЬСЯ ПУБЛІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

Дата: 11.12.2019 10:34

12 грудня об 10:00 в приміщенні відділу освіти Краснопільської селищної ради (Сумська обл., смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 4) відбудеться публічна консультація із зацікавленими сторонами щодо залучення мешканців Краснопільської ОТГ до розподілу бюджету громади.
Громадська організація ГО “Центр UA” разом з мешканцями Краснопільської селищної ОТГ, керівництвом громади та активними громадянами обговорять, як залучити мешканців до розвитку Краснопільської селищної громади через участь у розподілі бюджету.

Питання до обговорення:
Як залучити мешканців громади до розподілу коштів Краснопільської ОТГ?
Як громадяни зможуть подавати проекти та голосувати за них?
Якою має бути інформаційна кампанія реалізації громадського бюджету?
Як мотивувати мешканців цікавитися коштами своєї громади та впливати на те, як вони витрачаються?

12 грудня об 11:00 в приміщенні відділу освіти Краснопільської селищної ради (Сумська обл., смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 4) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо створення освітніх та креативних просторів у бібліотеках громади.
Освітні та креативні простори на базі бібліотек громади стануть місцем для проведення ефективного дозвілля як для дітей і молоді, так і для мешканців будь-якого віку. Відділ культури Краснопільської селищної ради та працівники бібліотек поступово працюють над реформування бібліотечної сфери, проте перетворення просторів потребує ширшого залучення та обговорення із активними мешканцями громади.
Громадська організація “Центр UA” разом із мешканцями Краснопільської територіальної громади, працівниками відділу культури, туризму, молоді та спорту, бібліотекарями та активною молоддю обговорять, як створити сучасні простори для розвитку громадян на основі бібліотек.

Питання до обговорення:
Які послуги мають пропонувати бібліотеки, щоб бути корисними населенню?
Які джерела фінансування можна залучити для покращення вигляду бібліотек та закупівлі нових книг?
Як спонукати мешканців відвідувати бібліотеки?

13 грудня об 09:00 в приміщенні відділу освіти Краснопільської селищної ради (Сумська обл., смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 4) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми низької активності мешканців громади у підприємництві, створенні сільськогосподарських кооперативів, кластерів та фермерських об’єднань.
Відсутність ініціативи мешканців у самоорганізації та нестача робочих місць у громаді призводить до відтоку працездатного населення. Оскільки територія Краснопільської громади є придатною для ведення особистого селянського господарства, розвитку сільськогосподарських кооперативів та фермерства (рослинництво, тваринництво), громадська організація “Центр UA” разом із керівництвом Краснопільської селищної територіальної громади, депутатами селищної ради та старостами обговорять можливі шляхи залучення мешканців до підприємницької діяльності.

Питання до обговорення:
Як залучити інвесторів в ОТГ?
У яких галузях громада може ініціювати створення кооперативів, фермерських об’єднань та кластерів?
Як громада може допомогти підприємцям розширити свій бізнес?