Дата: 18.12.2019 15:37

18 грудня 2019 року відбувся семінар щодо роботи автоматизованої системи енергомоніторингу («АСЕМ»), організований відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

Програма «АСЕМ» дозволяє на основі точної та оперативно отримуваної інформації проводити контроль, підвищувати ефективність споживання та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів.

Згідно Концепції та Положення про запровадження системи енергетичного менеджменту бюджетної сфери Краснопільської ОТГ 56 закладів селищної ради проводять щоденний моніторинг споживання енергоресурсів, метою якого є покращення роботи енергосистем, забезпечення економії енергоресурсів через своєчасне виявлення та усунення надмірних витрат та втрат енергоресурсів.

На семінарі були присутні відповідальні особи за енергозбереження та енергоефективність бюджетних установ Краснопільської ОТГ. Навчання проводила начальник  відділу ЖКГ, благоустрою та комунальної власності Інна Лісун.

В ході навчання були роз’яснені функціональні обов’язки відповідальних осіб за енергомоніторинг в установах, проведено ознайомлення з програмою «АСЕМ» та порядком роботи енергоменеджера об’єкту з різними блоками системи.