ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЯЛИНКИ ГРОМАДИ

Дата: 19.12.2019 17:22

Новорічні свята завжди несуть з собою особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віри у краще. Та більше від усіх на свято очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

На святковий захід на центральній площі селища зібралися діти та дорослі, аби разом долучитися до казкового дійства.

З вітальними словами до присутніх звернувся Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Керівник громади привітав усіх із прийдешніми новорічними та різдвяними святами та побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань, отримати гарні подарунки, а всім дорослим – достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і квітуче майбутнє нашої країни.

Приємні та незабутні враження отримали діти та дорослі від театралізованого дійства, підготовленого аматорами сцени Краснопільського Палацу культури.

З великою радістю дітвора зустріла Святого Миколая, який приніс з собою святковий настрій.

І от засяяла ялинка різнокольоровими вогниками, а дітвора й дорослі навколо лісової красуні водили святковий хоровод, фотографувалися.