СВЯТО ВІРИ, СВІТЛА І ДОБРА

Дата: 21.12.2019 08:07

19 грудня – це найбажаніший день у році для дітлахів, напередодні свята малеча пише листи до Святого Миколая зі своїми побажаннями та сподівається на їх здійснення. Це день віри, світла і добра. Свято, яке виховує культурні цінності, вчить милосердю, великодушності і любові до оточуючих людей.

Це чудове свято не оминуло і дітей, що відвідують корекційно-розвиткові заняття в інклюзивно-ресурсному центрі. Святковий настрій малечі створили педагоги та вихованці дитячої музичної школи – запальний танок, твори класичної музики та новорічні пісні. З великою вдячністю діти дарували маленьким артистам гучні оплески та щирі посмішки. По закінченню концертної програми діти із задоволенням взяли участь у розвагах, що підготували фахівці інклюзивно-ресурсного центру. Весело, цікаво та з солодощами пройшло святкування.