ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 31.12.2019 10:51

Шановні Краснопільчани, дорогі земляки! Прийміть щирі вітання з прийдешніми святами – з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає – збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами нові перспективи для нашого майбутнього, дав чимало викликів, які загартували кожного з нас, і додали впевненості в тому, що будь-які завдання нам під силу розв’язати. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями на добрі зміни на краще життя для своєї рідної Краснопільщини та для України.

Дякую всім, хто працює, допомагає та рухається з нами вперед. Всім, хто вірить в нашу громаду.

Хай Новий 2020 рік стане черговим кроком на шляху до поліпшення життя, принесе мир і радість у кожен дім! Нехай новий рік стане таким, яким ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати. Нехай кожному з вас він принесе віру у правильність обраної мети та енергію для її досягнення.

Різдво Христове хай дарує духовне відродження і зцілення, а Господнє Благословення береже всіх нас.

Бажаю всім здоров’я і щастя, сили і наснаги, радості і достатку, сімейного благополуччя, тепла і любові у душах і серцях. Миру і Божої благодаті в кожен наш дім.

Давайте разом будувати добрі плани на майбутнє. Давайте жити так, щоб через рік ми вітали один одного лише з успіхами та перемогами, а наша громада крокувала тільки вперед, досягала поставлених цілей та розвивалася.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Краснопільський селищний голова                                                                Юрій Яремчук