СБУ ПОПЕРЕДИЛА КОНТРАБАНДНЕ ВВЕЗЕННЯ ЕКСТАЗІ З ЄС

Дата: 14.01.2020 08:36
Кількість переглядів: 69

Співробітники Служби безпеки України завадили незаконному ввезенню психотропів з країни Євросоюзу. Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що мешканка Сум планує налагодити незаконні поставки екстазі до України

«Товар» зловмисниця планувала привозити із закордонних подорожей. Затримали туристку у міжнародному аеропорті «Бориспіль» під час спроби ввезення партії екстазі. Психотропи зловмисниця заховала у пакунку із солодощами.

У межах кримінального провадження, відкритого за ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України,  тривають слідчі дії. Наразі встановлюються інші особи причетні до протиправної діяльності. Вирішується питання щодо оголошення фігурантці справи про підозру.

Заходи із викриття проводились співробітниками Управління СБУ в Сумській області спільно з ГУ БКОЗ СБУ та ГУ КЗЕ СБУ, митною та прикордонною службами під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області.

За матеріалами прес-групи УСБУ в Сумській області