Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України

Дата: 16.01.2020 15:00

Краснопільська ОТГ посіла 5 місце серед 25 найкращих громад Сумської області станом на 01.01.2020 та входить в першу сотню серед всіх громад України. Рейтинг враховує 38 критерійних показників та відображає інвестиційну привабливість громад у 2020 році.

- Це не поганий результат, але попереду на нас чекає багато завдань та викликів, ми повинні постійно працювати над створенням сприятливих умов проживання мешканців нашої громади, розвивати інфраструктуру, покращувати роботу соціальних закладів, залучати міжнародну допомогу, іноземні інвестиції та кошти державного бюджету, - зазначив Юрій Яремчук.

Слід зазначити, що обраховано рейтинг 1 321 громади України до 100 тис. мешканців.