Рівень зайнятості зростає, незважаючи на вивільнення

Дата: 20.01.2020 13:39

Рівень зайнятості населення Сумщини у віці 15-70 років, якщо слідувати за методологією МОП, постійно зростає. Про це свідчать і останні оприлюднені цифри: кількість безробітного населення у віці 15 років і старше становить 40,3 тис. осіб, а рівень безробіття – 7,5%.

Кількість безробітного населенняза методологією МОП у віці 15-70 років у порівнянні з 2018 роком скоротилась на 5,2 тис. осіб та становила 40,3 тис. осіб. Отже, рівень безробіття у віці 15-70 років скоротився з 8,5% до 7,5% робочої сили.

Торік роботодавці області подали інформацію про заплановане масове вивільнення 7,8 тис. працівників, що на 13% більше, ніж у позаторік.

Із загальної кількості попереджених про масове вивільнення 46%  становили працівники державного управління й оборони, 23% - працівники  в сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, майже 10% - працівники у сфері освіти.