ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2020 08:41
Кількість переглядів: 338

Шановні Краснопільчани! День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років.

Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Ми всі віримо, що цілісність України, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у процвітаюче майбутнє рідного краю та України!

Краснопільський селищний голова                                Юрій Яремчук