НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Дата: 22.01.2020 21:19
Кількість переглядів: 207

За результатами обстеження прилеглих до навчальних закладів територій на виконання приписів патрульної поліції у Сумській області Краснопільською селищною радою проводяться роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху. На даний час встановлюються дорожні знаки «Увага діти», «Обмеження максимальної швидкості», «Пішохідний перехід» та інші поруч із дитячими садками та навчальними закладами громади.

Протягом 2019 року селищною радою було придбано та встановлено 41 дорожній знак на суму 42,2 тис. грн., проводилося грейдерування та ремонт доріг комунальної власності, поновлювалася дорожня розмітка.

Підвищення безпеки дорожнього руху як для транспортних засобів, так і пішоходів та попередження дорожньо-транспортних пригод є одним з головних завдань селищної ради.