ЛІКВІДОВУЮТЬСЯ НАСЛІДКИ НЕГОДИ

Дата: 31.01.2020 14:31

Щоб забезпечити життєдіяльність населених пунктів громади під час ускладнення погодних умов, комунальні служби працюють у посиленому режимі, були розчищені дороги до закладів соціальної сфери, а також дороги, по яких курсує громадський транспорт. На даний час продовжуються відповідні роботи по іншим вулицям населених пунктів громади.

Також у зв’язку з ускладненням погодних умов у вигляді випадання снігу, посилення вітру поривами до 20 м/с, утворення снігових заметів, повалення дерев, порив ліній електромереж, у населених пунктах громади сталося відключення енергопостачання до споживачів.

Силами ремонтних бригад Краснопільської філії Сумський РЕМ відновлено енергопостачання систем життєзабезпечення смт Краснопілля та інших населених пунків громади, проводяться роботи по відновленню енергопостачання інших споживачів електроенергії.

На даний час без енергопостачання знаходяться с. Новодмитрівка, Таратутино, Михайлівка, Чернеччина, Тур’я, Хмелівка, Веселе, Лозове, частково відсутнє - в смт Краснопілля, смт Угроїди, с. Осоївка, с. Самотоївка.

Крім того, виникають ускладнення роботи мобільного зв’язку та мережі Інтернет.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: по всій території Сумської області працює 101 оперативно-виїзна бригада ПАТ «Сумиобленерго», але негода додає енергетикам роботи! Якщо ви стали свідком пошкодження електрообладнання або ж побачили обірваний провід – одразу телефонуйте до кол-центру ПАТ «Сумиобленерго»: 0 (800) 300 – 247. Лінія безкоштовна для споживачів і працює цілодобово!