ПИТАННЯ УТРИМАННЯ ДОРІГ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД ПІД ПОСТІЙНИМ КОНТРОЛЕМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 04.02.2020 17:18

Зимове утримання доріг та тротуарів являє собою комплекс заходів, які повинні забезпечувати безперебійний і безпечний рух автомобілів та пішоходів. Задля попередження можливих надзвичайних ситуацій та забезпечення сталої роботи об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства громади було розроблено графік очистки доріг та вулиць від снігових заметів в селищі Краснопілля та старостинських округах громади.

– Мусимо не допустити виникнення надзвичайних ситуацій. Водночас необхідно бути готовими при потребі оперативно реагувати на подібні випадки. Хочу висловити подяку за допомогу в прибиранні доріг та вулиць громади від снігу підприємствам ДП Абонентська служба "Світанок" Краснопільської ЖЕД, «Краснопільський райавтодор», ТОВ «Теплоенерго», АФ «Хвиля», ТОВ АФ «Тур’янська», ДП «Краснопільський лісгосп», ФГ «Колос» та ряду інших підприємств, а також працівникам Краснопільської філії Сумський РЕМ, які докладали зусилля по відновленню енергопостачання в смт Краснопілля та інших населених пунктах громади, – зазначив керівник громади Юрій Яремчук.