Відбулася апаратна нарада, яку провів селищний голова Юрій Яремчук

Дата: 05.02.2020 08:02

Відбулася апаратна нарада, яку провів селищний голова Юрій Яремчук, за участі керівників структурних підрозділів апарату селищної ради.

Під час наради обговорено питання організації якісного харчування в закладах освіти, стан заключення договорів на придбання продуктів харчування та хід проведення відповідних тендерних процедур.

Крім того, мова йшла про стан проведення робіт з благоустрою територій в населених пунктах об’єднаної громади. Юрій Яремчук озвучив основні завдання та напрямки, які потрібно буде виконати по вуличному освітленню, облаштуванню колодязів, благоустрою парків, скверів та кладовищ. Також обговорено плани з організації підготовки до озеленення населених пунктів громади, зокрема облаштування квітників, газонів тощо.

По завершенню наради Юрій Яремчук проаналізував стан виконання протокольних доручень, зупинився на питаннях підготовки до чергових засідань виконавчого комітету та сесії селищної ради та зробив відповідні доручення.