Сумська область, Сумський район

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ЗА 2019 РІК

Дата: 08.02.2020 12:30
Кількість переглядів: 464

7 лютого 2020 року в читальному залі КЗ «Краснопільський ПК» відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури на якій було розглянуто підсумки їх діяльності за 2019 рік та пріоритетні напрямки роботи у 2020 році. Учасниками підсумкової наради стали працівники клубних та бібліотечних закладів.

Нарада пройшла за участі Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука, під час якої обговорено основні питання діяльності громади в сфері культури, пошуку і запровадження нових напрямків надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвільних послуг, щоб робота закладів культури могла відповідати запитам мешканців громади різної вікової категорії та бути на високому рівні.

Юрій Яремчук подякував працівникам закладів за культурно-просвітницьку роботу. Водночас селищний голова зазначив, що докладатиме зусилля щодо виділення додаткових коштів на зміцнення матеріальної бази закладів тощо.

Також питання культурно-мистецької діяльності клубних закладів за 2019 рік у своїй підсумковій доповіді висвітлила методист організаційно-методичного центру Воропай І. С.

Художній керівник КЗ «Краснопільський ПК» Овадчук В. В.  розповіла про культурно-мистецьку діяльність на 2020 рік.

Роботу бібліотечних установ за 2019 рік підсумувала в.о. директора Мірошніченко Т.І.

Про пожежну безпеку та техніку безпеки в закладах культури доповів інженер II кат. Плескач В.П.