ДЕПУТАТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИЙНЯЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ЩОДО СКАСУВАННЯ РІШЕНЬ ПРО НОВІ ТАРИФИ НА ДОСТАВКУ ГАЗУ

Дата: 12.02.2020 20:12

З метою повного і всебічного захисту прав та інтересів споживачів природного газу, запобігання погіршення соціально-економічної ситуації в Україні, уникнення соціальної напруги серед населення, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, депутати селищної ради прийняли рішення «Про звернення депутатів Краснопільської селищної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування рішень про встановлення тарифів на послуги з розподілу природного газу».

- Будь-яка методика, яка в кінцевому рахунку має на меті виставлення платіжок, які не відповідають реальному споживанню за попередній місяць є неприйнятною. Тому в рішенні селищної ради просимо Кабмін терміново вжити заходи щодо скасування відповідної Постанови НКРЕКП та запровадження механізму нарахування плати за доставку природного газу, виходячи з фактичних обсягів його споживання, – зауважив Юрій Яремчук.

«Нова модель плати за газ є економічно необґрунтованою та безпідставною. При розробленні та введенні нових тарифів на газ НКРЕКП не взято до уваги ті обставини, що більшість побутових споживачів прилади обліку використання газу та газові труби придбали та встановили у своїх квартирах чи житлових будинках виключно за власний рахунок», – йдеться у зверненні.