Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

Дата: 17.02.2020 10:52

21 лютого о 13:00 в малому залі Палацу культури смт Краснопілля відбудеться публічна консультація щодо утримання багатоквартирних будинків  на території громади, створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

На публічну консультацію запрошені:

Тамара Харченко – регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Сумській області та Андрій Боровий - регіональний консультант в Сумській області, експерт Міжнародної фінансової корпорації IFC у Сумській області «Енергоефективність в Україні» WORLD BANK GROUP.

Краснопільська селищна рада запрошує представників багатоквартирних будинків взяти активну участь у даному заході.