У КРАСНОПІЛЛІ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ ОСББ ТА ЇХ ПІДТРИМКУ

Дата: 22.02.2020 10:23
Кількість переглядів: 140

21 лютого в Малому залі Краснопільського Палацу культури відбулася публічна консультація щодо утримання багатоквартирних будинків та створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Консультантами на зустрічі виступили регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку Тамара Харченко та Регіональний Консультант у Сумській області Програми підтримки Фонду енергоефективності України WORLD BANK GROUP Андрій Боровий, які  розповіли про основні переваги створення ОСББ у багатоквартирному будинку, головні аспекти в управлінні ОСББ, про першочергові напрямки підвищення енергоефективності та енергозбереження будинків, а також дали відповіді на гострі питання, що хвилювали присутніх.

А головне, захід мав на меті сформувати відповідального власника, адже люди мають зрозуміти, що у багатоквартирному будинку їх власність – це не тільки квартира, а й горище, підвал, комунікації, прибудинкова територія.

Крім того, експерти запевнили у підтримці усіх бажаючих працювати над створенням ОСББ, у підготовці необхідних для цього документів та у подальшому формуванні заявки на отримання фінансування з фонду енергоефективності витрат пов’язаних зі здійсненням заходів з енергозбереження.

В свою чергу заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко зазначив, що Краснопільська селищна рада не стоїть осторонь даного питання та готова надати підтримку мешканцям багатоквартирних будинків, які виявлять бажання створити ОСББ. З цією метою в минулому році  було затверджено «Програму сприяння створенню та  підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Краснопільської селищної ради на 2019-2020».