Проведено інформаційні зустрічі з мешканцями багатоквартирних будинків з питань створення ОСББ

Дата: 04.03.2020 21:42

4 березня 2020 року спільно з регіональним координатором ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку Тамарою Харченко, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Василем Лавріненком, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Краснопільської селищної ради Інною Лісун відбулася зустрічі з мешканцями багатоквартирних будинків смт Краснопілля, під час якої обговорювались деталі проведення установчих зборів будинку по вул. Мезенівська 58.

Також проведено зустрічі стосовно змін у галузі житлово-комунального господарства та створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків як найефективнішої форми управління житловими будинками з мешканцями будинків по вул. Чкалова 4 та вул. Мезенівська 96, 96А.

Вкотре нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» співвласники багатоквартирного будинку (власники квартир або нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку) до 1 травня 2020 року повинні визначитись з формою управління власними будинками та обрати варіант договору з надавачами комунальних послуг.