В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ

Дата: 18.03.2020 09:28

На час дії карантину на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусуCOVID-19» від 11.03.2010 №211, ст.11 Законну України «Про захист населення від інфекційних хвороб» ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» протоколу №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»від 10.03.2020, наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 №147, проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури призупиняється.

Звернутися до Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури Ви можете з письмовим зверненням:

• через скриньку;
  •  поштою (на адресу Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури: провулок Лікарняний, 7 смт. Краснопілля, Сумська область, 42400);
  • за допомогою електронного звернення на електронну пошту Охтирської місцевої прокуратури zvn.ohturka@prokuratura.sumy.ua;
  • зателефонувати на телефон «гарячої лінії»Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури – (05459) 7-10-35

Дякуємо за порозуміння. Здоровя Вам та Вашим родинам.