СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ ДОПОМОГИ МЕШКАНЦЯМ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 20.03.2020 19:09

Починає працювати з 23 березня на всій території Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

З 12.00 18 березня зупинено автобусне приміське сполучення, також не в кожному селі є аптеки та магазини з товарами першої необхідності. Тому, завданням селищної ради буде один раз на 3 - 5 днів доставка ліків та найнеобхідніших продуктів харчування літнім людям, які є в зоні ризику, одинокопроживаючим, багатодітним, особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, малозабезпеченим, усім вразливим верствам населення, мамам, у кого діти на карантині і склалася критична ситуація та потребуючим такої допомоги.

Куди необхідно звернутися:

В старостинських округах виконуючі обов’язки старости збиратимуть такі заявки (бажано по телефону, максимально виключивши особисті контакти) і передаватимуть контактним особам Проєкту в телефонному чи електронному вигляді.

В.о. Осоївського старостинського округу - Бондар Олександр Володимирович – тел. 7-76-42

В.о. Самотоївського старостинського округу - Перерва Іван Миколайович – тел.7-66-42

В.о. Угроїдського старостинського округу - Татаренко Яків Геннадійович – тел.7-31-42

В.о. Хмелівського старостинського округу - Дяченко Олексій Олександрович – тел.7-71-43

В.о. Чернеччинського старостинського округу - Рагулін Іван Федорович – тел.7-61-42

В.о. Тур'янського старостинського округу - Гуцал Людмила Миколаївна – тел.7-68-42

Від жителів  смт Краснопілля, с. Новодмитрівка, с Михайлівське, с. Михайлівка заявки приймаються  відділом «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради за телефон (05459)-7-11-90  з чіткою вказівкою переліку необхідних продуктів чи медикаментів, прізвища, ім’я, по-батькові, домашньої адреси та номеру телефону.

Організовувати процес допомоги літнім, одиноким, одинокопроживаючим людям буде територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради, контактна особа Демченко Олександр Федорович. тел. (05459) 7-20-58.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МЕДИКАМЕНТАМИ ТА ПРОДУКТАМИ ХАРЧУВАННЯ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ НА ОПЛАТНІЙ ОСНОВІ. ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА.

Такі заходи будуть проводитися до того часу, поки не буде відмінено карантин.

Все це ми робимо для того, щоб наші літні та поважні жителі громади берегли своє здоров’я і зайвий раз не виходили з дому та не наражалися на небезпеку.

Координацію всього процесу забезпечують заступники Краснопільського селищного голови.

Всіх бажаючих та волонтерів підключитися до цього Проєкту просимо телефонувати на номер 7-11-90, або пишіть на електронні адреси cnap.krsnp@ukr.net, kras.gromada@ukr.net.

Ваша допомога важлива і необхідна.

Допоможемо кожному, хто цього потребуватиме. Зберігайте спокій, дотримуйтесь правил особистої гігієни, бережіть себе та близьких.