ТРИВАЄ БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата: 27.03.2020 14:31

У рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля», з метою забезпечення належного санітарного стану населених пунктів громади за минулий тиждень працівниками з благоустрою селищної ради проведені роботи з прибирання вулиць селища, вивезення гілля, дезінфекції багатоквартирних будинків по вулицях Сумська, Вокзальна, Перемоги, Слави, Мезенівська, Підлісна. Працівниками Краснопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів проводилося прибирання закріпленої території, а саме парк «Слави» по вулиці Перемоги.

Заради безпеки дорожнього руху спільно з працівниками ТОВ «Теплоенерго» були встановлені дорожні знаків в  кількості 14 одиниць по вулиці Перемоги, Горького.

Для покращення освітлюваності пішохідних переходів проведені роботи по встановленню додаткових світильників на пішохідних переходах по вулицях Сумська, Вокзальна, Перемоги, парку «Слави» по  вулиці Слов’янська.

На території старостинських округів Краснопільської об’єднаної територіальної громади проведені роботи по очищенню кладовищ, скверів, парків, вирубці порослі, дезінфекції місць загального користування.