ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ НЕЩОДАВНО ПОВЕРНУЛИСЯ З-ЗА КОРДОНУ

Дата: 30.03.2020 11:31
Кількість переглядів: 163

Самоізоляція протягом 14 днів є обов’язковою для всіх громадян, котрі повернулися з-за кордону. Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції.

Самоізолюватися повинні громадяни, які повернулися додому, і ті, які проживають із ними. А також, при найменших симптомах застуди та грипу (сухий кашель, ускладнене дихання, підвищена температура тіла) просимо телефонувати до свого сімейного лікаря чи на 103 та повідомити про свою історію подорожей і можливі контакти.

Якщо правила карантину будуть порушені, вас можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Нагадуємо, штраф за порушення режиму самоізоляції складає від 17000 гривень до 34000 гривень.

Будь ласка, не ставтеся легковажно до власного здоров’я та не наражайте себе, своїх близьких та оточуючих на небезпеку. Вчасно виявлена хвороба дозволяє виграти час у боротьбі з пандемією та зберегти тисячі життів. Тому будьте свідомі і відповідальні.