ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ЩОДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Дата: 15.04.2020 14:37
Кількість переглядів: 345

Дорогі Краснопільчани! Напередодні Великодніх свят звертаюся до вас із проханням: потурбуйтеся про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких – залишайтеся на вихідні та свята вдома.

Нас усіх зараз об’єднує спільне завдання – зупинити поширення коронавірусної інфекції. Дата закінчення карантину залежить від нас з вами. Попереду велике свято – Великдень. І відсвяткувати ми його маємо не порушуючи карантинних обмежень.

Для того, щоб зупинити поширення інфекції, ми всі повинні відчувати відповідальність не лише за своє власне життя, а й за життя своїх близьких, рідних та знайомих. Найдієвіше, що ми можемо зараз зробити – докласти максимальних зусиль для запобігання і поширення інфекції – це залишитися на Великдень вдома, не піддавати загрозі себе та інших. Особливо це стосується  людей поважного віку.
Закликаю вас бути відповідальними, дослухатися до порад і відсвяткувати Великдень у родинному колі, цим самим проявити турботу про життя і здоров’я своїх рідних та близьких людей.

Будьте прикладом для інших. Залишайтесь поруч з вашими найдорожчими людьми, залишайтесь здоровими і нехай коронавірусна інфекція обійде нас стороною.

Краснопільський селищний голова                                            Юрій Яремчук