ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Дата: 17.04.2020 14:06

Шановні працівники пожежної охорони. Сердечно вітаю вас із професійним святом. Професія пожежника об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями людей. Важко переоцінити внесок пожежної служби у справу державної ваги – захист життя та здоров’я громадян, збереження національного багатства і довкілля від нещадної вогняної стихії.

За першим сигналом про небезпеку ви, не вагаючись, відправляєтесь туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей.

Низький уклін за вашу нелегку працю, за готовність прийти на допомогу, героїзм і відвагу. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров'ям, любов’ю та добром.

Бажаю усім нашим землякам, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння народу України.

Краснопільський селищний голова                            Юрій Яремчук