ВЕЛИКДЕНЬ– ЧАС ДОБРА ТА СВІТЛА

Дата: 17.04.2020 14:10

Напередодні Світлого Воскресіння, бажаючи допомогти вразливим категоріям населення і в час Великодніх свят донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього вже традиційно за сприяння та підтримки селищного голови Юрія Яремчука 263 підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради, яких обслуговують соціальні робітники громади отримали паски та  вітальні листівки.

У цей не простий час Великодні подарунки стали дуже приємними. Та найголовніше є те, щоці люди відчувають турботу і піклування, радість від спілкування, добре слово і щирі привітання, додали їм святкового настрою.

Під час підготовки до Великодніх свят соціальними робітниками проведені генеральні прибирання осель та прибудинкових територій, закуплені продукти харчування для підопічних.