ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 24.04.2020 10:28

Щороку 26 квітня Україна перегортає сумну і трагічну сторінку своєї історії та вшановує героїв, які врятували не тільки країну, а й увесь світ від страшних наслідків техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Ця дата чорною пеленою накрила майже всю Україну, безжально розділивши час на до і після.

Пам'ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи вшанували покладанням квітів до пам’ятного знаку землякам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Участь в заході взяли керівники Краснопільської селищної ради, райдержадміністрації та районної ради.

– Чорнобильська катастрофа - це величезна трагедія для всього нашого суспільства і людства в цілому, це втрата людей, які ліквідували цю страшну аварію ціною свого життя. Ми низько схиляємо голови перед неоціненим людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів і не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь, - зазначив селищний голова Юрій Яремчук.