Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради

Дата: 24.04.2020 11:24

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Виконавчий комітет Краснопільської селищної ради, Сумська область, смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, (адміністративне приміщення Краснопільської селищної ради, кабінет заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради).

2. Підстава для проведення конкурсу

Рішення 44 сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради» від 14 квітня 2020 року № 19/1018.

3. Місце та час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, де можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів.

3.1. Місце: 42400, Сумська обл., смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 2 (адміністративне приміщення Краснопільської селищної ради, кабінет заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради).

3.2. Дата: 25 травня 2020 року.

3.3 Час: 14:00 год.

3.4. Лісун Інна Анатоліївна – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності, заступник голови конкурсної комісії, тел. (05459) 7-17-30.

3.5. Лавріненко Василь Анатолійович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова конкурсної комісії.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

4.1 Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

4.2 Наявність матеріально- технічної бази.

4.3 Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

4.4 Вартість надання послуг.

4.5 Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.

4.6 Наявність фінансової спроможності.

4.7 Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

5. Предмет конкурсу

5.1 Перелік послуг: послуги з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради, роздільного збору побутових відходів.

5.2 Місце надання послуг: територія Краснопільської селищної ради.

5.3 Строк надання послуг: згідно умов договору.

6. Характеристика територій, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів

смт Краснопілля, с-ще Михайлівське, с. Михайлівка, с. Новодмитрівка, смт. Угроїди, с. Наумівка, с. Петрушівка, с. Окіп, с. Самотоївка, с. Думівка, с. Глибне, с. Хвойне, с. Осоївка, с. Чернеччина, с. Мозкове, с. Ясенок, с. Хмелівка, с. Веселе, с. Виднівка, с. Лозове. Загальна площа населених пунктів становить 4734,70 га, багатоквартирних житлових будинків – 87 од., індивідуальних житлових будинків – 6890 од.

7. Характеристика об’єктів утворення відходів.

Багатоквартирні будинки – 87 будинків, приватні будинки – 6890 будинків, підприємства, установи та організації.

8. Характеристика об’єктів утилізації відходів.

Найближчі полігони побутових відходів розташовані за межами смт Краснопілля та с. Великий Бобрик Краснопільського району, відстань орієнтовно 3 км і 35 км від смт Краснопілля відповідно.

Документи приймаються до 22 травня 2020 року включно.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: (05459) 7-17-30