ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 24.04.2020 15:44

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Дорогі земляки.

26 квітня 1986 року - трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф, Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців Краснопільщини. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Багато з учасників ліквідації, на жаль, уже відійшли у вічність. Світла пам’ять усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.

Ми низько вклоняємося перед неоціненим людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів і не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.

Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Ви врятували Україну і світ від страшної біди. Схиляю голову перед вашою мужністю, почуттям обов'язку та відданістю країні. Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров'я, родинного затишку, благополуччя та мирного неба.

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

Краснопільський селищний голова                       Юрій Яремчук