ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2020 09:21

8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живими з війни 1939 – 1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся із нацизмом.

Цей великий подвиг українського народу та його значний внесок в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті. Так, близько 15 тисяч краснопільчан було призвано на війну і більше половини з яких не повернулося живими. І ми пам’ятаємо усіх загиблих воїнів, жертв війни і нацистських переслідувань, висловлюємо їм свою шану, адже війна – це тяжкий злочин проти людяності.

Шановні ветерани війни! Сьогодні ми усвідомлюємо, що без вашого подвигу не було б сучасної України. Низько вклоняємось усім мужнім воїнам, які поклали своє життя за рідну землю, за мир і справедливість, і всім, хто пережив страхіття вогняних воєнних років. Ми пишаємося тим, що ви зробили для Перемоги. Рідна Краснопільська земля завжди пам'ятатиме про великий подвиг українського воїна.

Висловлюючи вам свою глибоку повагу та вдячність, бажаю вам міцного здоров’я, добра, довгих років щасливого й гідного життя.

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук