ПРИВІТАННЯ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З 75-ю РІЧНИЦЕЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 09.05.2020 07:26

Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни! Шановні жителі громади! Прийміть щирі вітання з 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

9 травня – це День Перемоги, що з року в рік повертає нас в ті незабутні роки народного подвигу наших дідів і батьків, вчить на прикладі їхніх ратних і трудових звершень любити свою Батьківщину.

В цей день ми відаємо шану полеглим, тим хто не повернувся з війни та дарував мир і спокій наступним поколінням.

Ті буремні часи були випробуванням для всього народу, який і на фронті, і в тилу виборював ціною власного життя мир на землі.

В цей день ми маємо пам’ятати про внесок нашого краю в перемогу над нацизмом. Краснопільщина дала Батьківщині 20 Героїв Рядянського Союзу та 5 повних кавалерів ордена Слави. Близько 10 тисяч наших земляків віддали своє життя за рідну землю, за мир і справедливість.

Щиро дякую усім переможцям над нацизмом та нинішнім захисникам Вітчизни, які сьогодні боронять нашу державу. Всі ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Шановні жителі Краснопільщини! Від щирого серця вітаю вас із Днем перемоги! Бажаю всім доброго здоров’я, добробуту і благополуччя кожній родині, миру та процвітання в рідній незалежній Україні.

Краснопільський селищний голова                        Юрій Яремчук