ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 12.05.2020 21:32

Під головуванням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука відбулася робоча нарада з керівниками відділів виконавчого апарату на якій було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності ОТГ.

Серед основних заходів є питання благоустрою, приведення в належний санітарний стан прилеглих територій підприємств, установ та організації, ремонт дорожнього покриття, грейдерування доріг, проведення заміни ламп вуличного освітлення тощо.

Також піднімались питання організації підготовки до нового навчального року, закупівлі для цього необхідного обладнання. Окремо мова йшла про організацію роботи зі зверненнями громадян. Керівник громади дав доручення провести детальний аналіз щодо виконаної роботи в цьому напрямку.

По завершенню наради обговорено стан підготовки проектів рішень, які пропонуються на розгляд 46 сесії селищної ради сьомого скликання, яка запланована на 14 травня 2020 року та стан оголошених тендерів на виконання робіт та послуг по селищній раді.