УВАГА – ПОЧАТОК ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ!

Дата: 15.05.2020 08:41

Шановні мешканці Краснопільської громади!

Доводимо до вашого відома, що з 18.05.2020 по 18.06.2020 буде проводитися голосування у підтримку проєктів, реалізація яких передбачена цільовою Програмою «Бюджет участі Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки».

В конкурсі приймає участь 5 проєктів поданих жителями Краснопільської ОТГ.

№ 1. Облаштування дитячих майданчиків в смт.Угроїди

№ 2. Облаштування ігрового майданчику для дітей по вулиці Денисенка, смт. Краснопілля

№ 4. Здоровий спосіб життя - здорова нація

№ 5. Облаштування дитячого майданчика біля стадіону Колос в смт.Краснопілля

№ 6. Розвиток футболу та популяризація здорового способу життя серед населення мікрорайону «СХТ» - «Футбольному мікрорайону – своє поле»

Проголосувати можна лише за 1 проєкт.

Віддати свій голос Ви можете:

1. Проголосувати в Краснопільській селищній раді, кабінет №6 Відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності (При собі обов’язково мати паспорт)
  1. Проголосувати онлайн на платформі Громадський бюджет

декількома способами:

Як створити електронну пошту за 5 хвилин ТУТ

Додаткова інформація за тел. (05452)7-13-77

Краснопільська селищна рада, кабінет №6 Відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2.