ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКООГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Дата: 19.05.2020 10:12

Шановні сімейні лікарі Краснопільщини! Щиро вітаю вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря!

Сімейний лікар найбільше наближений до людини, це фахівець, до якого звертається кожний з нас, якому ми можемо довірити наше здоров’я.

В реформі медичної галузі України сімейну медицину визначено пріоритетною та ключовою, бо саме первинна допомога має формувати здоров’я нації, тому підготовка і підтримка лікарів такого фаху має стати фундаментальною.

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря висловлюю всім працівникам Краснопільського Центру первинної медико-санітарної допомоги безмежну вдячність за високий професіоналізм та відданість справі. Від усієї душі бажаю вам здоров’я, миру та подальших професійних здобутків, поваги і порозуміння від пацієнтів.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.

Краснопільський селищний голова                                Юрій Яремчук