Нарада з бібліотечними та клубними працівниками

Дата: 04.06.2020 09:13

3 червня 2020 року в малому залі КЗ «Краснопільський ПК» проведено нараду для бібліотечних та клубних працівників. Відкрила нараду начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради Анжела Назаренко.

Згідно плану були обговорено різні питання, але найголовніші – це умови праці під час карантину.

Заклади культури та бібліотечні залишаються найбільш демократичними установами і є доступними для всіх верств населення. Адже це місця, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися з своїми  враженнями та гарно відпочити.

Клубним та бібліотечним працівникам були надані методичні матеріали та поради проведення під час карантину.

По завершенні наради клубні та бібліотечні працівники поділилися своїм враженнями, обговорили усі проблемні питання.