ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 06.06.2020 00:01

5 червня 2020 року відбулися громадські слухання щодо встановлення (зміни) меж території смт Краснопілля Краснопільської селищної ради.

Спочатку заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко довів до відома присутніх мету зібрання.

Після процедурних питань, обрання головуючого, секретаря зборів та лічильної комісії, його учасники включились в обговорення.

За підсумками обговорення учасниками громадських слухань 33 голосами «за» було прийнято рішення про винесення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт Краснопілля на чергову сесію Краснопільської районної ради для погодження його в установленому чинним законодавством порядку.