ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА

Дата: 06.06.2020 00:12

Шановні журналісти! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Своєю щоденною працею, ви створюєте інтелектуальний простір для розбудови Краснопільщини, Сумщини та України, всього громадянського суспільства, розвиваєте глибокий дискурс щодо важливих проблем історії сьогодення та майбутнього країни.

Завдяки вам, шановні журналісти, громадяни оперативно отримують об’єктивну, правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис Краснопільщини та держави в цілому. На вас покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України.

Бажаю вам здоров’я, успіхів у роботі, великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проектів і наполегливості в досягненні нових висот на професійній ниві.

Хай Вас завжди супроводжують удача й творче натхнення!

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук