Сумська область, Сумський район

Вітання Краснопільського селищного голови з Днем Святої Трійці

Дата: 07.06.2020 11:47
Кількість переглядів: 195

Дорогі Краснопільчани! Щиро вітаю вас з одним з найвеличніших свят християнського календаря - святом Трійці!

День Зіслання Святого Духа, Зелена неділя святкується на 50-й день після Великодня. Свята Трійця є тим фундаментом, на якому побудована велична основа нашої духовності та віри, які у всі часи допомагали людині зберігати свою гідність, шану до оточуючих, спрямовували думки і почуття до вічних духовних ідеалів.

Тож нехай ваші прагнення будуть чистими і добрими, а душа відкрита для допомоги і співчуття. Бажаю всім миру, спокою, мудрості, терпіння і любові до ближнього, яка прикрашатиме  повсякденне життя з його побутовими справами.

Краснопільський селищний голова                     Юрій Яремчук